بازدید معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از اماکن ورزشی سیرجان

بازدید معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از اماکن ورزشی سیرجان

افتتاح سه طرح ورزشی، کلنگ زنی دو طرح ورزشی خیر ساز و بازدید از اماکن ورزشی شهرستان عمده برنامه سفر معاون وزارت ورزش و جوانان به سیرجان بود.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ معاون وزیر ورزش و جوانان با سفر به سیرجان پروژه های ورزشی این شهرستان را افتتاح و از مجموعه های ورزشی آن بازدید کرد.

بازدید از مجموعه ورزشی تختی،و مجموعه ورزشی امام علی (ع)، سالن امام علی و مجموعه ورزشی گل گهر بخش اول برنامه های معاون وزیر ورزش و هیات همراه را تشکیل می داد. پس از آن سید مناف هاشمی از سالن های ورزشی در حال ساخت خواجوشهر، ایزد آباد، خسروانی و عزت آباد بازدید و از نزدیک با وضعیت آنها و میزان امکانات موجود آشنا شد.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در بخش بعدی برنامه های حضور خود در سیرجان سالن ورزشی نجف شهر به مساحت 480 متر مربع و با اعتبار 250 میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری آن شهر را افتتاح و پس از آن دو طرح ورزشی خیر ساز در منطقه آباده را کلنگ زنی کرد.

این دو طرح به همت خانواده های یزدانی و امانی از خیرین سیرجانی در دست اقدام است. سالن ورزشی زنده یاد امیرحسین یزدانی با مساحت 3 هزار متر مربع و با اعتبار 10 میلیارد ریال و به منظور ساخت خانه کشتی با تجهیزات بدنسازی و سونای خشک قرار است ساخته و در اختیار شهروندان قرار گیرد. همچنین آقای امانی در زمینی به مساحت 1500 متر مربع تصمیم به ساخت سالن چند منظوره ورزشی دارد.

بخش پایانی برنامه های سفر نیز به افتتاح دو طرح ورزشی خصوصی اختصاص داشت. استخر سالار با اعتبار سی و پنج میلیارد ریال و زیربنای 2450 متر مربع و استخر صالحی با اعتبار چهار میلیارد و 500میلیون ریال و زیر بنای 1400 متر مربع جهت خدمت رسانی به علاقه مندان ورزش شهرستان آماده شده اند.

photo_2017-02-18_16-57-13

photo_2017-02-18_16-57-30

photo_2017-02-18_16-57-45